www.hravezijzdrave.cz www.hravezijzdrave.cz www.hravezijzdrave.cz
 

Databáze potravin
PRO DĚTI
Aktuality
Soutěž Hravě žij zdravě
Akce pro děti
Rodinné kurzy
Zdravá výživa
Pohybová aktivita
Strážci zdraví
PRO RODIČE
Rady pro rodiče
Čtení pro rodiče
PRO ODBORNÍKY
Pro pediatry
Pedagogové a trenéři
Výživa dětí
OSTATNÍ
Hry
Humor
Recepty
On-line poradna
Odkazy
Vyhledat
Kontakt
RSS

S T A T I S T I K Y
RODINNÝ KURZ V PRAZE od 17.1.2011  Tisk   Email
Napsal Jana Píchová   |   Neděle, 07 listopad 2010

RODINNÝ KURZ V PRAZE - zahajujeme v pondělí 17.1. 2011 tip.gif

Co Vás čeká? Společně s naší pomocí si upravíte pohybové a stravovací návyky tak, abyste si celkově zkvalitnili svůj život a dokázali si váhové úbytky trvale udržet. Nečeká Vás žádná dieta, naučíte se, jak si jídelníčk připravovat sami tak, abyste konzumovali přiměřené množství potravin, a aby jídelníček obsahoval všechny pro tělo důležité živiny. Dále se budeme věnovat  situacím, které s jídlem úzce souvisí (oslavy, svátky apod.) a naučíte se správně chovat v situacích, které Vás k jídlu nutí. V kurzu klademe také velký důraz na budování a zkvalitňování vztahu rodič - dítě.

Jak kurz probíhá?  Scházíme se každé pondělí od 17:00 do 19:30. První část setkání tráví děti a rodiče odděleně - zatímco děti cvičí pod vedením zkušené lektorky aerobic, florbal, basketbal, soutěživé hry aj. (klademe důraz na rozmanitost), rodiče si v rámci tzv. rodičovské skupiny povídají s lektorkami na témata úzce související se stravovacími návyky, nadváhou, vtahem rodičů k dětem apod. Ve druhé části lekce jsou již rodiče a děti dohromady a společně nacvičují dovednosti týkající se přímo stravování a zdravého životního stylu formou her, soutěží, kvízů atd. Děti v průběhu lekcí sbírají body a soutěží v rámci celého běhu kurzu.

Kurz má 10 lekcí, cena kurzu je 1.950,- Kč (1.300,- Kč pro dítě a 650,- Kč pro dospělého).

Kde kurz probíhá? V budově Gymnázia na Vítězné pláni na Praze 4, (metro "C" Vyšehrad). Kurz začíná 17.1.2011 od 17:00.

Kurz probíhá pod vedením lektorek Mgr. Jany Divoké a Mgr. Jany Klinderové Píchové, cvičení zajišťuje cvičitelka Viktoriya Chubika Dis. Více informací získáte na emailové adrese Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo na telefonu 603 347 250. 

Přihlásit se můžete ZDE.

 

 
< Předch.   Další >
 
 
 
 
NOVINKY
NEJČTENĚJŠÍ
 
     
  Hravě žij zdravě - Tyto stránky vznikly a jejich provoz byl podpořen z dotačních programů MZ ČR Národní program zdraví - Projekty podpory zdraví pro rok 2008, 2009 a 2010.
Veškerý zde publikovaný materiál (textový i obrazový), lze použít pouze s písemným souhlasem autora či vlastníka.
Kontaktovat je lze na našem e-mailu. - Webmaster: www, e-mail - Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 bodů.