www.hravezijzdrave.cz www.hravezijzdrave.cz www.hravezijzdrave.cz
 

Databáze potravin
PRO DĚTI
Aktuality
Soutěž Hravě žij zdravě
Akce pro děti
Rodinné kurzy
Zdravá výživa
Pohybová aktivita
Strážci zdraví
PRO RODIČE
Rady pro rodiče
Čtení pro rodiče
PRO ODBORNÍKY
Pro pediatry
Pedagogové a trenéři
Výživa dětí
OSTATNÍ
Hry
Humor
Recepty
On-line poradna
Odkazy
Vyhledat
Kontakt
RSS

S T A T I S T I K Y
zimní kurz 2010  Tisk   Email
Napsal Jana Píchová   |   Úterý, 09 listopad 2010

Od 11.1. 2010 až do 22.3. 2010 jsme se pravidelně společně scházeli v Gymnáziu na Vítězné pláni  v Praze 4 na hodinu cvičení dětí, zatímco rodiče se účastnili skupiny zaměřené na rodinná témata související s výchovou dětí, problematikou příjmu potravy a další. Následovala hodinovka  her a nových informací společně pro děti a rodiče. Z přihlášených 12 dvojic (rodič - dítě) setrvalo až do konce náročného kurzu 10 párů. Zajímavostí tohoto běhu kurzů byla účast 4 babiček, které navštěvovaly kurz s vnoučaty a byly ohromným přínosem nejen svým dětem, ale všem zůčastněným během skupinového povídání rodičů nad rodinnými situacemi souvisejícími se snižováním nadváhy dětí. Kurz jsme zkončili velmi příjemným občerstvením, které připravili sami účastníci. Tip na vločkovo - mrkvové sušenky, které byly hitem závěrečného večera naleznete zde

A jaké byly úspěchy snižování váhy? Nejvyšší váhový úbytek u dětí byl 4,2kg, u rodičů pak 2,6 kg. Největší rozdíl v pase u dětí byl 11cm. Úplně nejcennějším je však vítězství, které sami nad sebou vyhráli všichni účastníci, kteří kurz dochodili až do konce - odnesli si spoustu cenných rad a vykročili o krok dál. Gratulujeme. Jana P. a Jana D.

 
Další >
 
 
 
 
NOVINKY
NEJČTENĚJŠÍ
 
     
  Hravě žij zdravě - Tyto stránky vznikly a jejich provoz byl podpořen z dotačních programů MZ ČR Národní program zdraví - Projekty podpory zdraví pro rok 2008, 2009 a 2010.
Veškerý zde publikovaný materiál (textový i obrazový), lze použít pouze s písemným souhlasem autora či vlastníka.
Kontaktovat je lze na našem e-mailu. - Webmaster: www, e-mail - Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 bodů.