www.hravezijzdrave.cz www.hravezijzdrave.cz www.hravezijzdrave.cz
 

Databáze potravin
PRO DĚTI
Aktuality
Soutěž Hravě žij zdravě
Akce pro děti
Rodinné kurzy
Zdravá výživa
Pohybová aktivita
Strážci zdraví
PRO RODIČE
Rady pro rodiče
Čtení pro rodiče
PRO ODBORNÍKY
Pro pediatry
Pedagogové a trenéři
Výživa dětí
OSTATNÍ
Hry
Humor
Recepty
On-line poradna
Odkazy
Vyhledat
Kontakt
RSS

S T A T I S T I K Y
KURZ RODINNÉHO HUBNUTÍ V PRAZE - od 23.9.2013  Tisk   Email
Napsal Jana Píchová   |   Úterý, 18 leden 2011

tip.gif

Co Vás čeká? Společně s naší pomocí si upravíte pohybové a stravovací návyky tak, abyste si celkově zkvalitnili svůj život a dokázali si váhové úbytky trvale udržet. Nečeká Vás žádná dieta, naučíte se, jak si jídelníček připravovat sami tak, abyste konzumovali přiměřené množství potravin, a aby jídelníček obsahoval všechny pro tělo důležité živiny. Dále se budeme věnovat situacím, které s jídlem úzce souvisí (oslavy, svátky apod.) a naučíte se správně chovat v situacích, které Vás k jídlu nutí. V kurzu klademe také velký důraz na budování a zkvalitňování vztahu rodič - dítě.
Kurz má 10 lekcí, cena kurzu je 2.900,- Kč. POZOR! Kurz je podpořen z grantu hlavního města Prahy a díky němu je možno získat 50% slevu na kurz!!!!

   

Kde kurz probíhá? V budově Gymnázia na Vítězné pláni na Praze 4, (metro "C" Vyšehrad). 
Jak kurz probíhá? Scházíme se každé pondělí od 17:00 do 19:00. První část setkání tráví děti a rodiče odděleně - zatímco děti cvičí pod vedením zkušené lektorky aerobic, florbal, basketbal, soutěživé hry aj. (klademe důraz na rozmanitost), rodiče si v rámci tzv. rodičovské skupiny povídají s lektorkami na témata úzce související se stravovacími návyky, nadváhou, vtahem rodičů k dětem apod. Ve druhé části lekce jsou již rodiče a děti dohromady a společně nacvičují dovednosti týkající se přímo stravování a zdravého životního stylu formou her, soutěží, kvízů atd. Děti v průběhu lekcí sbírají body a soutěží v rámci celého běhu kurzu.
Kurz začíná 23. září 2013 od 17:00 hodin (10 lekcí)

Kurz vedou lektorky Mgr. Jana Divoká a Bc. Zuzana Málková, Více informací získáte na emailové adrese   nebo na telefonu 603 347 250.

Objednat se do kurzu můžete na výše uvedených kontaktech. Pokud zvolíte mailový kontakt, uveďte jméno své, jméno dítěte, mail a telefon. Případně přes formulář, který naleznete na konci této strany  http://www.stob.cz/kurzy-v-praze-kdy-a-kde-se-kurzy-konaji/termin-a-misto-konani-kurzu-od-dubna-2011 

 
< Předch.   Další >
 
 
 
 
NOVINKY
NEJČTENĚJŠÍ
 
     
  Hravě žij zdravě - Tyto stránky vznikly a jejich provoz byl podpořen z dotačních programů MZ ČR Národní program zdraví - Projekty podpory zdraví pro rok 2008, 2009 a 2010.
Veškerý zde publikovaný materiál (textový i obrazový), lze použít pouze s písemným souhlasem autora či vlastníka.
Kontaktovat je lze na našem e-mailu. - Webmaster: www, e-mail - Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 bodů.